Meist

Target Smart on raamatupidamispartner, kes pakub kaasaegseid lahendusi ettevõtjatele ja investoritele. Meie professionaalne meeskond on spetsialiseerunud kaasaegsele raamatupidamisele, finantsjuhtimisele ja -analüüsidele.

Kõik meie tiimi liikmed on valmis aitama ja lahendusi pakkuma vastavalt sinu vajadustele:

Raamatupidaja aitab aastaaruande koostamisega ja igapäevaste raamatupidamisülesannetega, sealhulgas arvete koostamise, maksete tegemise ja dokumentide haldamisega.
Finantsnõustaja-kontroller aitab sul mõista oma ettevõtte finantsseisundit, planeerida ja jälgida oma ettevõtte finantstulemusi ja teha teadlikke otsuseid,
Jurist aitab lahendada juriidilisi küsimusi, mis võivad sinu ettevõtet ja investeeringuid mõjutada.

Oleme sinu jaoks olemas, et aidata sul oma ettevõtte raamatupidamist sujuvalt ja tõhusalt korraldada.

Meie inimesed

raamatupidaja

Gerli Bendt

Raamatupidaja
Gerli on töötanud raamatupidamisvaldkonnas 8 aastat ja omab mitmeaastast kogemust Eesti suurtes auditi- ja nõustamisettevõtetes KPMG ja Grant Thornton. Tema klientide hulka kuuluvad nii mikroettevõtted kui ka väike ja keskmise suurusega ettevõtted, seal hulgas mitmed investeerimisega tegelevad ettevõtted kinnisvara ja väärtpaberite portfellidega. Olles ise ettevõtja, mõistab ta hästi ettevõtja igapäevaelu ja oskab aidata proaktiivselt ettevõtte finantstulemuste parendamisega. Gerli tegeleb ise ka investeerimisega, seega enda igapäevases töös saab ta tugineda isiklikule praktilisele kogemusele. Raamatupidaja tase 5, läbitud maksuspetsialisti jätkuõpe.

Jekaterina Tint

Asutaja
Jekaterina on eraisikute ja ettevõtjate finantskonsultant. Ta omab mitmeaastast kogemust finants- ja ärikontrollerina Eesti suures audiitorettevõttes suurimates ettevõtetes nagu Eesti Energia ja Leibur ning on töötanud ka maksukonsultandina suures auditi- ja nõustamisfirmas KPMG. Alates 2019. aastast on Jekaterina sukeldunud aktiivselt investeerimismaailmasse, tegelenud isikliku investeerimisportfelli juhtimisega ja on koolitanud tuhandeid inimesi investeerimise ja rahatarkuse teemadel. Alates 2023. aastast Jekaterina aitab ka ettevõtjaid ja iduettevõtteid finantsidega pakkudes juhtimisarvestuse ja controllingu teenust.

Meie tiimis on veel raamatupidamise assistent, jurist ja finantscontroller.